Originální trička – to je základ každého šatníku!

Ať už se jedná o klasické střihy, nebo naopak zdánlivě nudnou klasiku, tričko jako takové je prostě základem šatníku. Abyste působili dojmem, že máte originální trička, je ale zapotřebí trochu důvtipu a kreativity. Velice oblíbená jsou trika s potiskem. Jedno jakým, ať už s obrázky zvířat, módních ikon, celebrit, kreslených postaviček, nebo pobřeží a oceánu s palmami. Triko s potiskem totiž odvede pozornost od nedostatků Vaší postavy a Vy můžete soustředěnost okolí odvrátit někam jinam. 

Jaký střih zvolit?

Rozhodně nezáleží na věku, ale spíše na typu postavy a dále na druhu příležitosti, kam triko oblékáte. Mladistvě vypadající ženy se štíhlou postavou, nebo ženskými křivkami s plnějším poprsím si mohou dovolit vzít na sebe originální trička upnutá s větším výstřihem. Boubelky, či ženy se spíše chlapeckou postavou by měly zvolit naopak volnější, projmutý střih, který vymodeluje postavu. Pozor dávejte na nabírané rukávy, či jakékoliv jiné ozdobné prvky, které mnohdy mohou spíše uškodit. 

Pohodlí nade vše

Při výběru nového trika do Vašeho šatníku koukejte i po tom, z jakého materiálu by mělo být. Největší pohodlí pro originální trička zaručuje bezpochyby čistá bavlna. Nikde Vás nebude nic škrtit, ani mačkat a to je jistě přesně to, po čem toužíte. Naopak pokud chcete zvýraznit bujný dekolt a lichotivou postavu, je dobré zvolit obepínající materiál, více strečový. Líbivou variantou mohou být i moderní topy, které jsou taktéž velmi vyhledávanou variantou. 

Kam originální trička nosit?

Nejčastěji budete originální dámská trička oblékat do školy, nebo na procházku městem, do klubu nebo na pivo s přáteli a festival. Slušivá je kombinace s džínovinou a to ať v provedení sukně, kraťásků, nebo klasických riflí. V kombinaci s lehkou koženkovou bundičkou, nebo obyčejným černým sakem vypadají také velice dobře. Odvážné ženy ale mohou takovéto triko obléci i do elegantního stylu. A to jednoduše tak, že místo plátěných tenisek obují lodičky na podpatku a místo džínů si vezmou k tričku klasickou áčkovou minisukni. Pokud navíc doplníte vhodným šperkem a designovou kabelkou, budete působit ještě originálněji a navíc velice stylově.