Lákavé dámské topy se stanou předností vašeho outfitu

Stále více lidí přemýšlí o svém vzhledu a to je jedině dobře. U žen snaha vypadat dokonale za jakékoli příležitosti rozhodně není žádnou novinkou, nad kterou by nám ostatním udiveně spadla brada. S každým ročním obdobím přichází i nepsaná povinnost zamyslet se nad obsahem svého šatníku – s nadcházejícím jarem nebude tento zvyk výjimkou. Zamysleli jste se už nad tím, co budete nosit na jaře nebo v tomto ohledu potřebujete poradit? Pokud je druhá odpověď správná, pak si nenechte ujít následující řádky plné vesele jarní inspirace!

 

Součást outfitu, bez které se neobejdete

Nezáleží na tom, zda se chystáte do práce, vyrážíte na důležitou pracovní schůzku nebo jste si na odpoledne naplánovali nákupy s vašimi přáteli – základem každého ženského outfitu je vhodně zvolený top. Ten nejenže dotvoří vaši celkovou vizáž, ale zároveň příjemně podtrhne další zvolené kousky a postará se o to, že vaše snaha vypadat co možná nejpřitažlivější nepadne vniveč. Dámské topy mají úžasnou moc celý outfit rozveselit, dodat mu na vážnosti nebo přihodit špetku elegance – chce to jen umět si správně vybrat.

 

S čím dámské topy kombinovat?

Dámské topy můžete nosit prakticky k čemukoli, na co ve svém šatníku narazíte – ať už to budou legíny, džíny, kraťasy nebo sukně. Důležité je umět se rozhodnout, který kousek je pro danou příležitost tou nejlepší volbou. Zatímco k džínům s vysokým sedem můžete nosit topy kratší sahající těsně nad pupík, legínám je naopak nutné volit topy delší přesahující zadeček, díky čemuž nebudete působit lacině. Snaha vypadat elegantně naopak vyžaduje vybírat top ležérní a decentní, naopak zatoužíte-li po výraznějším modelu, chce to vsadit na dámský top v zajímavém odstínu. Možností, jak dámské topy kombinovat, je nespočet – pokud dokážete zapojit špetku fantazie, pak se i vám jistě podaří dosáhnout dokonalé kombinace!