Hřejivé a trendy, aneb jaké budou dámské svetry letošního jara?

 Ačkoli nám kalendářně stále ještě panuje studená zima, jaro se k nám nezastavitelně blíží mílovými kroky. Krutá zima se možná ještě nechce vzdát svého kralujícího žezla, ovšem i tak je ten nejvyšší čas popřemýšlet o módě, se kterou na jaře zaručeně zazáříte. Již brzy vyměníme teploučké huňaté bundy za stylové dámské svetry, které bezesporu patří do každého dámského šatníku. Pojďme se dnes společně podívat, jaké trendy v této oblasti budou udávat směr vašemu oblékání letos na jaře!

 

Přivítejte teploučké jaro ve velkém stylu

Také se již nemůžete dočkat dne, kdy se hodnoty znázorněné na teploměru konečně umoudří a příroda nás po dlouhých chladných měsících potěší slunečními paprsky a dá nám tak příležitost odhodit těžké, leč teplé bundy? Pak se na příchod jara připravte s předstihem a přivítejte jej ve velkém stylu! Chybu rozhodně neuděláte, vsadíte-li na vesele barevné a výrazné dámské svetry, ve kterých zaručeně budete vidět a v davu se tak určitě neztratíte.

 

Kombinace elegance a pohodlí vám učaruje

Dáváte přednost nenucené eleganci, která se prolíná do vašeho šatníku? Ráda se oblékáte tak, abyste na své okolí působila jako dáma? Pak pro vás neexistuje lepší volba, nežli zapínací dámské svetry, které představují nedocenitelně jednoduchý způsob oblékání. Nosit je můžete prakticky k jakémukoli dalšímu kousku z vašeho šatníku – výborně se hodí jak k džínům, tak i legínám. Vybírat můžete z mnoha střihů i barev, které tak můžete přizpůsobit vaší náladě, potřebám nebo konkrétní příležitosti.

 

Vesele i do nečasu

Ačkoli je jaro příslibem probouzející se přírody a krásného počasí, ne vždy nám je za pohled z okna odměnou právě takto barvitý odraz. Pro dny, kdy se sluníčko schová za tmavé mraky, je nejlepší sáhnout po stylových svetrech s lákavým a veselým potiskem. I vy si tak můžete svůj den rozjasnit sázkou na svetr plný rozkvetlých květin, barevnách potisků nebo křiklavých motivů.